2025. 12. 17.

384.30 Ft

326.34 Ft

Támogatás

Kiemelt kategóriák

Belföld
Gazdaság
Külföld
Kultúra
Sport
Tech
Életmód
Autó

További kategóriák

Szórakozás
Belföld

Lehet eső, lehet hó…

Lehet eső, lehet hó…
10perc.hu
2022. 11. 19.
Fotó: Freepik

Az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzése szerint változékony lesz az idő a hétvégén, többfelé várható eső, zápor, az északi hegyekben havazás.

Ma átmenetileg egyre több helyen vékonyodik, szakadozik, majd ismét vastagszik a felhőzet. Reggelre jórészt megszűnik a csapadék, nappal kevés helyen eshet. A délutáni, esti óráktól főleg hazánk déli felén ismét többfelé eleredhet az eső. Estétől nyugaton havas eső, a hegyekben hó is hullhat. A legmagasabb nappali hőmérséklet 0 és +9 fok között alakul.

Vasárnap nagyrészt erősen felhős vagy borult lesz az ég. Hazánk déli, délkeleti felén többfelé, máshol helyenként várható eső, zápor. Főleg nyugaton havas eső, a hegyekben hó is hullhat. A nap második felében csökken a csapadékhajlam. Az északi szél időnként megélénkül. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -3 és +4, a legmagasabb nappali hőmérséklet 3 és 7 fok között valószínű.

További cikkek