391.48 Ft

341.13 Ft

Támogatás

Kiemelt kategóriák

Belföld
Gazdaság
Külföld
Kultúra
Sport
Tech
Életmód
Autó

További kategóriák

Szórakozás
Belföld

Hatalmas torlódások okoznak káoszt több autópályán

Hatalmas torlódások okoznak káoszt több autópályán
10perc.hu
2022. 11. 03.
Fotó: Freepik

A különböző munkálatok és felújítások miatt az M1-esen, az M3-ason és az M5-ösön komoly dugók alakultak ki.

Az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, a 25-ös kilométernél dilatációs szerkezet javítása miatt a külső sávot lezárták. A helyszín mögött már 7-8 kilométeres a torlódás. Aki teheti már a 16-os kilométernél lévő M0-s csomópontnál hajtson le a pályáról és az 1-es főúton kerüljön. Visszatérni Herceghalomnál lehet.

Az M3-as autópálya Nyíregyháza felé vezető oldalán Mogyoród térségében a 17-es kilométernél munkavégzés miatt lezárták a külső sávot. A torlódás közel 3-4 kilométeres.

Az M5-ös autópályán a Budapest felé vezető oldalon Ócsa térségében, a 28-as és a 27-es kilométer között a burkolatot javítják, a külső sávot lezárták. Már itt is legalább 2 kilométeres a kocsisor.

További cikkek