Jogerősen tíz év szabadságvesztésre ítélték azt a szentesi férfit, aki három évvel ezelőtt két kiskorú lányt is szexuálisan bántalmazott. A férfi 2019-ben a testvére 6 éves leánygyermekét, aki ekkor a felügyelete alatt állt, egy elhagyatott szentesi temetőbe csalta, majd ott őt szexuálisan bántalmazta. A férfi ugyanebben az évben másik testvére 7 éves leányunokájával - a gyermek szüleinek lakásán - szintén szexuális cselekményt végzett.
Az elsőfokú bíróság a férfit kétrendbeli szexuális erőszak bűntette miatt 9 év szabadságvesztésre ítélte, de a másodfokon eljárt Szegedi Ítélőtábla az elsőfokú ítéletet megváltoztatta, és a férfi büntetését 10 év szabadságvesztésre súlyosította.