Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Kedden, az esti órákban egy nő holttestét találták meg a tatai Öreg-tó náddal borított partszakaszán - mondta el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerdán az MTI-nek.
Tóth Anikó hozzátette, a haláleset során idegenkezűség és bűncselekmény gyanúja nem merült fel, a rendőrség az esetet közigazgatási eljárás keretében vizsgálja.
Az MTI úgy tudja, az elhunytat vasárnap óta eltűntként kereste a tatai rendőrkapitányság.