404.20 Ft

360.44 Ft

Támogatás

Kiemelt kategóriák

Belföld
Gazdaság
Külföld
Kultúra
Sport
Tech
Életmód
Autó

További kategóriák

Szórakozás
Belföld

Magyar Péter: A Fidesz már a gyerekemet sem kíméli

Magyar Péter: A Fidesz már a gyerekemet sem kíméli
2025. 04. 22.
Fotó: Magyar Péter/Facebook

Magyar Péter szerint a kormány propagandája gyermeke sportsérülését is politikai támadásra használja.

Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője közösségi oldalán számolt be arról, hogy 13 éves fia Hollandiában, egy nemzetközi húsvéti focitornán súlyos kézsérülést szenvedett, amely műtéti beavatkozást igényelt.

A politikus és volt felesége, Varga Judit – aki szintén Magyarországon tartózkodott az eset idején – folyamatos kapcsolatban álltak fiukkal, az edzőkkel és az orvosokkal. A műtét sikeres volt, és a fiú még aznap este hazatérhetett a kupagyőztes csapattal.

Magyar Péter szerint a kormány propagandagépezete a történteket politikai támadásra használja fel, azt sugallva, hogy a politikus nem törődött gyermekével. Ezzel kapcsolatban a Facebookon így fogalmazott:

„Eddig a gyerekeimet úgy-ahogy békén hagyták. De Orbánék mostanra akkora pánikban vannak, hogy már semmi és senki sem szent. Most épp a 13 éves fiam sportsérülését akarják felhasználni.”

A politikus megköszönte a holland orvosok és az edzők gondoskodását, és reményét fejezte ki, hogy más szülők gyermekeit nem éri hasonló baleset.



Címkék:

További cikkek

Friss cikkek

Népszerű cikkek

Budapest

Kapcsolódó cikkek