Az Átlátszó Facebook-oldalán megjelent bejegyzés szerint egy olvasójuk a frankfurti repülőtéren látta Orbán Viktort, aki állítólag a Lufthansa egyik menetrend szerinti járatának turistaosztályán utazott hazafelé.
Az Átlátszó Facebook-bejegyzése szerint egy olvasójuk kedd reggel a frankfurti repülőtéren találkozott Orbán Viktorral, a portál egy fotót is közzétett a volt miniszterelnökről.
Korábban is feltűnt az amerikai úton
Orbán amerikai útjáról már korábban is érkeztek hírek. Reddit-felhasználók vették észre, hogy feltűnt a Franciaország–Spanyolország labdarúgó-világbajnoki elődöntőn Dallasban. A politikus iShowSpeed internetes élő adásában is látható volt, amint fia, Orbán Gáspár mellett figyelte a mérkőzést.
A találkozót végül Spanyolország nyerte 2–0-ra. A felvételeken Orbán Viktor több alkalommal is feltűnt a lelátón, egy jelenetnél pedig láthatóan gesztikulál a pályán történtekre reagálva.