2025. 12. 05.

382.03 Ft

327.47 Ft

Támogatás

Kiemelt kategóriák

Belföld
Gazdaság
Külföld
Kultúra
Sport
Tech
Életmód
Autó

További kategóriák

Szórakozás
Belföld

Balesetek bénítják az M1-est, több főút is nehezen járható

Balesetek bénítják az M1-est, több főút is nehezen járható
10perc.hu
2025. 08. 13.
Fotó: Illusztráció

Kamion és két autó ütközött az M1-esen Biatorbágynál, 7 km-es a torlódás. Több főúton is balesetek lassítják a forgalmat.

Hirdetés

Kamion és két személyautó ütközött az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, Biatorbágy közelében – közölte a katasztrófavédelem. A baleset miatt a 17-es kilométernél csak a legbelső sáv járható, az Útinform tájékoztatása szerint 7 kilométeres torlódás alakult ki. A forgalomterhelés az 1-es főútra is átterelődött, ott is hosszú kocsisor lassítja a haladást.

Más útszakaszokon is fennakadások

Az M5-ös autópálya Röszke felé tartó oldalán munkavégzés miatt a 40-es kilométernél csak a belső sáv használható, és több kilométeres torlódásra kell számítani.

A 3-as főúton, Gödöllőnél két jármű ütközött, a 31-es kilométernél a fél útpályát lezárták. A 27-es főúton, Sajószentpéter és Edelény között, a 6-os kilométernél rendőri irányítás mellett félpályán halad a forgalom.

További cikkek

Hirdetés

Friss cikkek

Népszerű cikkek

Budapest

Kapcsolódó cikkek