2025. 12. 05.

382.03 Ft

327.47 Ft

Támogatás

Kiemelt kategóriák

Belföld
Gazdaság
Külföld
Kultúra
Sport
Tech
Életmód
Autó

További kategóriák

Szórakozás
Gazdaság

Kormányzati hirdetések: Orbán közel 63 milliót költött

Kormányzati hirdetések: Orbán közel 63 milliót költött
2024. 09. 25.
Fotó: Orbán Viktor Facebook

A kormányoldal 63,65 millió forintot költött politikai hirdetésekre, míg az ellenzék csupán 2,4 milliót. Orbán Facebook-oldala közel 46 milliót kapott.


Hirdetés

Szeptember 15. és 21. között a kormányoldal politikai hirdetésekre 63,65 millió forintot költött, míg az ellenzék csupán 2,4 milliót. Orbán Viktor Facebook-oldalára közel 46 millió forintot fordítottak, míg a Fidesz 6,1 milliót költött saját népszerűsítésére - közölte a Népszava.

A kampány során összesen 3 milliárd 390 millió forintot költöttek politikai hirdetésekre a Meta rendszerében, amelynek nagy része a Facebookon futott. A kormányoldal 2,8 milliárd forintot költött, míg az ellenzék 513 milliót zárt a számlán. A Megafon és a kormánymédia hirdetési tevékenységei csökkentek, ami arra utalhat, hogy Orbán Viktor a propagandagépezet átalakítását tervezi, hogy visszaszorítsa a Tisza Párt előretörését.

Címkék:

További cikkek

Hirdetés

Friss cikkek

Népszerű cikkek

Budapest

Kapcsolódó cikkek