A Sztárbox legutóbbi adásában Bernáth Odett szoros mérkőzésen maradt alul Gáspár Evelinnel szemben, de teljesítményére így is büszke lehet. A fiatal fitneszversenyző mindent beleadott, ám ez nem hatotta meg Apáti Bencét, aki a közösségi médiában durván beleállt Odett külsejébe és hangjába - számolt be róla a Blikk.
A Harangozó Gyula-díjas balett-táncos a Facebookon gúnyos bejegyzésben kommentálta a meccset:
„Amúgy azért kicsit örülök, hogy a tiszás influenszer – a magyar Imane Khelif, tudod, akinek mélyebb a hangja Kamarás Ivánnál – kikapott…”
A kommentek között Apáti tovább ment, amikor Odett hangját, arcát és életkorát is kritizálta, sőt szteroidhasználattal is célozgatott.
„Ilyen mély és férfias hang, erős állkapcsok... szóval érted... Azért egy szteroid-méregtelenítőkúrát el tudtam volna képzelni, hogy egyenlő feltételek legyenek. (...) Ja, és 23 éves a csaj... vagy mi. 23... Miközben 35-nek néz ki. De persze, egészen biztosan mindig patyolattisztán készült a versenyeire” – írta Apáti.
ByeAlex nem hagyta szó nélkül
Az énekes ByeAlex kiállt Odett mellett, és nyilvánosan helyre tette Apátit a poszt alatti hozzászólásában:
„Nekem ez nagyon fura, hogy egy ötvenes, meglett férfi a megjelenése alapján bullyingol egy kb. 20 éves lányt. Furcsa ez főleg tőled, hogy egy sportembert bántasz, főleg egy nőt, akin bokszkesztyű volt, miközben rajtad egész életedben harisnya.”
ByeAlex szerint elfogadhatatlan, hogy valaki fiatal nőket bántson a külsejük miatt, különösen egy országos ismertségű művész. A hozzászólás gyorsan vírusként terjedt a közösségi médiában, és sokan gratuláltak ByeAlexnek, amiért kiállt a sportoló mellett.