2025. 12. 05.

382.03 Ft

327.47 Ft

Támogatás

Kiemelt kategóriák

Belföld
Gazdaság
Külföld
Kultúra
Sport
Tech
Életmód
Autó

További kategóriák

Szórakozás
Belföld

Előkerült a 10 milliós Birkin táska Szalai Viviennél – állítja Hadházy

Előkerült a 10 milliós Birkin táska Szalai Viviennél – állítja Hadházy
10perc.hu
2025. 10. 20.
Fotó: Northfoto - illusztráció

Hadházy Ákos szerint Szalai Vivien, a TV2 hírigazgatója egy tízmilliós Birkin táskával pózol, amelyet közpénzből finanszírozott propagandapénzekből vehetett.

Hirdetés

Hadházy Ákos újabb Facebook-bejegyzésében a TV2 hírigazgatóját, Szalai Vivient vette célba. A független országgyűlési képviselő szerint egy luxuskategóriás, tízmillió forintos Birkin táska is feltűnt Szalai birtokában.

„Napi luxi: előkerült a tízmilliós Birkin táska a TV2 hírigazgatójánál, Szalai Viviennél is. Sőt, a barátnője posztja szerint a táska egy szülinapi tortát is megihletett…” – írta Hadházy.

A politikus bejegyzésében azt állítja, hogy a táska árát közvetve a kormányzati propagandakampányok fedezik, amelyekből a TV2 is jelentős összegeket kap.

„A táskát persze Önök vették a hölgynek. Rogán ugyanis az Önök pénzéből költ milliárdos mocskos propaganda kampányokra a TV2-n (is). Szalai Vivien hírigazgató pedig ebből a pénzből kapja a szép fizetését az aljas, hazug ‘híradó’ szerkesztéséért. A fizetésből pedig Birkin táska lesz.”

Hadházy szerint NER-hez tartozó közszereplők mostanában kevesebb „luxusfotót” osztanak meg magukról, amit azzal magyaráz, hogy Orbán Viktor állítólag személyesen tiltotta meg nekik a feltűnő posztolást:

„Talán feltűnt Önöknek, hogy mintha kevesebb luxis képet tennének ki mostanában a NER-es luxushölgyek. Ez nem is csoda, ha igazak azok az információk, hogy Orbán személyesen, ordítva szúrta le némelyiküket. Persze nem a luxi miatt, azt ő is nagyban űzi, hanem hogy kirakják az Instára a képeket...”


További cikkek

Hirdetés

Friss cikkek

Népszerű cikkek

Budapest

Kapcsolódó cikkek