ByeAlex csütörtökön közösségi oldalán jelentette be, hogy kénytelen lemondani hétvégi nyíregyházi koncertjét. Az énekes elmondása szerint az utóbbi hónapokban nem figyelt eléggé a fizikai egészségére, és a folyamatos turnézás, utazások, forgatások következtében eléggé fájdalmassá vált a hosszútávú ülés.
„Orvosi javaslatra, és a testem jelzései miatt is, nem tudom teljesíteni szombaton az X-Faktor forgatásom mellett a nyíregyházi oda-vissza utazós bulinkat; mert sajnos fizikailag nem bírná most a testem ezt a terhelést." – ByeAlex
Az énekes ugyanakkor megnyugtatta rajongóit, hogy nincs nagy baj, és a nyári turné folytatódik. „Másnap Tatát bevállalom!" – tette hozzá, jelezve, hogy a vasárnapi fellépést megtartja. „Igyekszem regenerálódni, de néha muszáj a testem jelzéseire odafigyelnem, hogy ne legyen később nagyobb a para!" – írta a szabolcsiaknak szánt bejegyzése végén.