Az énekes-rapper és menedzsere bejelentette, őszre 8-10 állomásos európai turnét szerveznek, és egy angol ügynökséggel is leszerződtek.
Néhány nappal azután, hogy Azahriah teltházas koncertet adott a Papp László Budapest Sportarénában – Baukó Attila lett a legfiatalabb előadó, aki itt felléphetett –, a rapper és menedzsere közölték: a mindössze 21 éves, autodidakta zenész európai turnéra indul. Persze nem kell ezen csodálkozni, hiszen Azahriah itthon már élő legendává vált.
Őszre 8-10 állomásos európai turnét szerveznek, és egy angol ügynökséggel is leszerződtek. „Nagyon vicces volt, amikor először beszéltünk az angolokkal. Úgy hívtak fel minket, hogy bár a felét se értik jó pár dalszövegnek, három hete Azahriah-t hallgatnak az irodában, és imádják” – árulta el a Fókusznak Tóth Gergely menedzser.
Hogy tetszett a cikk? Mondd el a véleményedet egy kattintással.
TetszettNem tetszettTámogasd a 10perc.hu hírportált!
Célunk fontos témákról írni, hitelesen, objektíven, csak a lényegre fókuszálva. Küldetésünk, hogy független, és elfogulatlan tájékoztatást biztosítsunk.
RÉSZLETEK!