2026. 05. 09.

356.15 Ft

302.82 Ft

Támogatás

Kiemelt kategóriák

Belföld
Gazdaság
Külföld
Kultúra
Sport
Tech
Életmód
Autó

További kategóriák

Szórakozás
Belföld

Jalja volt a meglepetésfellépő a Kossuth téren, Hegedűs Zsolt a Parlament lépcsőjén táncolt

Jalja volt a meglepetésfellépő a Kossuth téren, Hegedűs Zsolt a Parlament lépcsőjén táncolt
Bűte Zsolt
2026. 05. 09.
Fotó: Magyar Péter/Youtube

A brit Jalja volt a Kossuth téri rendezvény meglepetésvendége. Hegedűs Zsolt leendő miniszter ismét előadta világhírűvé vált táncát.

A szombati ünnepi rendezvény egyik legváratlanabb pillanataként a brit Jalja lépett fel a Parlament előtt, akinek műsorába a leendő egészségügyi miniszter, Hegedűs Zsolt is bekapcsolódott. A politikus Magyar Péter mellett állva, a tömeg ujjongása közepette mutatta be újra azt a koreográfiát, amely a választás éjszakáján vált nemzetközi hírűvé.

Ismét előkerült a védjeggyé vált léggitár

A miniszterjelölt pontosan arra a dalra kezdett mozogni a Parlament lépcsőjén, amelyre a győzelem estéjén is táncolt. A produkcióból ezúttal sem hiányozhattak a jellegzetes kézmozdulatok és a léggitár-szólót imitáló mozdulatok, amivel a politikus láthatóan ismét elnyerte a Kossuth téren ünneplők tetszését.

A világsajtót is bejárta a miniszterjelölt breaktánca

Hegedűs Zsolt eredeti, a Batthyány téri eredményvárón rögzített tánca korábban hatalmas karriert futott be az interneten. A szokatlan, breaktánc-elemeket is tartalmazó győzelmi videót milliók nézték meg világszerte, és még az olyan patinás lapok is részletesen foglalkoztak vele, mint a brit The Times. A politikus teljesítménye azóta az új kormányzati formáció eufóriájának egyik legismertebb vizuális jelképévé vált.


További cikkek

Friss cikkek

Népszerű cikkek

Budapest

Kapcsolódó cikkek