Mai névnap:

Konferencia Liga: egyik szemünk nevet, a másik pedig zokog

10perc.hu
2021-07-29 22:37:39

Amíg az Újpest kettős győzelemmel lépett túl a liechtensteini FC Vaduz gárdáján, addig a Puskás Akadémia gólt sem lőve, kétszer kikapva búcsúzott a lett FK Rigas FS ellen.

Olvass tovább

BL: a Fradi simán túllépett a litván bajnokon

10perc.hu
2021-07-27 22:24:15

Ezzel a sikerrel a Ferencváros lett az első magyar csapat, amelynek sikerült egymás után háromszor is odaérnie valamely európai kupasorozat csoportkörébe.

Hanga Ádám a Real Madridban folytatja

10perc.hu/MTI
2021-07-23 19:16:34

A Real Madridban folytatja pályafutását Hanga Ádám, a magyar válogatott kosarasa.

Jakobsen egy évvel súlyos bukása után nyert

2021-07-21 20:10:58

Alig egy évvel súlyos bukását követően ismét győzelmet ünnepelhetett az országúti kerékpáros Fabio Jakobsen.

Több mint ötszázan neveztek már az 53. Kékszalagra

2021-07-21 14:00:18

Több mint ötszázan neveztek már az 53. Kékszalag Raiffeisen Nagydíjra, amely csütörtökön 9 órakor rajtol el Balatonfüredről.

Egy pólón a 302 magyar olimpiai bajnok

10perc.hu
2021-07-21 13:00:00

Újabb és újabb különlegességekkel rukkol elő a magyar dizájner.

BL-selejtező - Kétgólos előnyben a Ferencváros

2021-07-20 22:26:45

A Ferencváros házigazdaként 2-0-ra nyert a litván Zalgiris Vilnius ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában, a párharc keddi, első mérkőzésén.

Letartóztattak egy Everton-futballistát

10perc.hu
2021-07-20 10:07:42

A Sky Sports beszámolója szerint kiskorúval szemben elkövetett szexuális bűncselekmény gyanúja miatt letartóztattak egy labdarúgót, aki az angol bajnokságban szerepel.

Kovács Bálint bukás után lett dobogós

2021-07-20 10:15:00

Mindkét futamon harmadikként végzett Kovács Bálint, a H-Moto Team versenyzője a gyorsaságimotoros spanyol superbike bajnokság Open 1000-es kategóriájában a barcelonai versenyhétvégén.

Verstappen: az ünneplés tiszteletlen és sportszerűtlen volt

10perc.hu
2021-07-18 20:45:02

A holland pilóta közösségi oldalain adott hírt magáról, miután Lewis Hamiltonnal ütközött és a gumifalnak csapódott.

Női kézilabda NB I - Két hét után távozott a Vác edzője

10perc.hu
2021-07-18 20:26:06

Távozik posztjáról Őze Beáta, a Váci NKSE női kézilabdacsapat vezetőedzője, aki múlt hétfőn kezdte meg a munkát új állomáshelyén.

Formula 1: Brit Nagydíj - Hatalmas baleset után Hamilton nyert