A szokásos reggeli csúcs mellett több helyen alakult ki 2-3 kilométeres torlódás főútjainkon.
Az M6-os autópályát, Budapest felé a 171-es és a 165-ös kilométer között lezárták. A Pécs felé vezető oldalon irányonként egy-egy sáv járható, a kocsisor mindkét irányban legalább 2 kilométeres, jelentős időnövekedésre számítsanak az erre autózók.
Az M4-es autóúton, a 25-ös és a 29-es kilométer között, fix terelés miatt mindkét irányban csak a külső sáv járható. A Budapest felé vezető oldalon lassulás, torlódás tapasztalható, a kocsisor itt is 2-3 kilométeres.
Élénk a forgalom a Budapest környéki utakon. Telítettek a sávok az M3-as autópálya bevezető szakaszán, az M0-s autóúti csomóponttól befelé. Sokan haladnak a 10-es főúton, a solymári körforgalomtól, a 11-es főúton, Szentendre és Budakalász között, a 31-es főúton Maglódtól, valamint az 51-es főúton Dunaharasztitól a főváros irányába.
Hogy tetszett a cikk? Mondd el a véleményedet egy kattintással.
TetszettNem tetszettTámogasd a 10perc.hu hírportált!
Célunk fontos témákról írni, hitelesen, objektíven, csak a lényegre fókuszálva. Küldetésünk, hogy független, és elfogulatlan tájékoztatást biztosítsunk.
RÉSZLETEK!