Hét új főispánt nevezett ki Magyar Péter
Magyar Péter miniszterelnök a vidék- és településfejlesztési miniszter javaslatára hét vármegyei kormányhivatal élére nevezett ki új főispánt – derül ki a Magyar Közlönyben pénteken megjelent határozatból. A kinevezések június 29-ei hatállyal lépnek életbe.
Az új főispánok: Bede Péter József (Szabolcs-Szatmár-Bereg), Bozsolik Róbert Zsolt (Tolna), Cseresnyés Béla (Zala), Fröhlichné Hamar Edit (Veszprém), Kovács Éva (Heves), Sinka-Ács Judit (Somogy) és Tyukodi Dávid (Komárom-Esztergom).