2026. 02. 05.

380.38 Ft

321.81 Ft

Támogatás

Kiemelt kategóriák

Belföld
Gazdaság
Külföld
Kultúra
Sport
Tech
Életmód
Autó

További kategóriák

Szórakozás
Belföld

Ma megtörik a szürkeség: több helyen kisüt a nap, akár 9 fok is lehet

Ma megtörik a szürkeség: több helyen kisüt a nap, akár 9 fok is lehet
10perc.hu
2026. 02. 05.
Fotó: Illusztráció

Végre jön egy derűsebb nap: délután több helyen kisüt a nap, enyhül az idő.

Reggel még borongós lesz az ég, de napközben több helyen kisüt a nap. A keleti és délkeleti szél megélénkülhet, a hőmérséklet reggel 3, délután 9 fok körül alakul. Aki teheti, délutánra időzítse a szabadtéri programokat, mert ekkor lesz a legtöbb napsütés.

Pénteken enyhe, de változékony idő jön

A középső és északi országrészben szórványos eső és zápor fordulhat elő, napközben pedig fokozatosan csökken a felhőzet.
A déli, délkeleti szél a Dunántúlon többfelé megélénkülhet, a hőmérséklet 8 és 14 fok között várható. Az Északi-középhegységben ennél pár fokkal hidegebb lesz.

Hétvégén is enyhe marad az idő

Szombaton felhős, párás időre számíthatunk, szitálás, kisebb eső előfordulhat. Délután délnyugaton rövid napsütés is lehet.
Vasárnap már többfelé felszakadozik a felhőzet, a Dunától keletre elszórt eső, havas eső is lehet. Napközben 5–11 fok között alakul a hőmérséklet.

Ha tehát szabadtéri programot tervezel, a csütörtök délután és a vasárnap lehet a legkellemesebb – ekkor lesz a legtöbb napsütés.

Forrás:

Címkék:

További cikkek

Friss cikkek

Népszerű cikkek

Budapest

Kapcsolódó cikkek