EUR: 380,99 Ft
USD: 349,85 Ft
CHF: 381,85 Ft
GBP: 432,66 Ft
RON: 76,95 Ft
RSD: 3,25 Ft

Mai névnap:

Canelo februárban újra bokszol

Sport
10perc.hu
2 éve
Kiemelt kép: instagram

A profi bokszolók súlycsoportoktól független világranglistáján a jelen legjobbjaként jegyzett, két nagy szervezetnél is világbajnok Saúl Álvarez jövőre már február 27-én szorítóba lép.

A Boxing News igencsak meglepő hírrel lepte meg az ökölvívásért rajongókat. A szakportál szerint ugyanis a WBC és WBA öveit nagyközépsúlyban birtokló mexikói klasszis, Saúl „Canelo” Alvarez nem pihen sokat a december 20-i címegyesítő meccsét követően, hanem 2021. február 27-én szülővárosában, Guadalajarában ringbe lép. Ellenfele a WBC-nél a hivatalos kihívói státuszban lévő török Avni Yildirim lesz.

Amennyiben a 30 éves mexikói bunyós megnyeri a februári meccsét, akkor várhatóan májusban száll megint ringbe, mégpedig egy újabb címegyesítő mérkőzésen egy harmadik világszervezet, a WBO bajnokával, a veretlen brit Billy Joe Saundersszel küzd meg.