Mai névnap:

Foci Eb: miért az olaszok Európa-futballkirályai?

10perc.hu
2021-07-12 17:24:54

Minden csapatrészben klasszis teljesítményt nyújtott Olaszország válogatottja a labdarúgó Európa-bajnokságon, és teljesen megérdemelten ülhetett fel a kontinens trónjára.

Olvass tovább

Foci Eb: Olaszország ült fel Európa trónjára

10perc.hu
2021-07-12 00:31:49

Egy remek fináléval fejeződött be a labdarúgó Európa-bajnokság, melyben a 34 meccs óta veretlen olaszok büntetőkkel legyőzték Angliát a londoni Wembley stadionban.

Foci Eb: a futball tényleg hazatért, Anglia a döntőben

10perc.hu
2021-07-07 23:59:29

Megtörtént az a labdarúgó Európa-bajnokságon, amire annyira készültek az angolok, hiszen 55 év után egy újabb nagy torna döntőjébe kerültek be, miután hosszabbítás után 2-1-re legyőzte Dániát.

Foci Eb: Olaszország az első döntős!

10perc.hu
2021-07-07 00:10:21

Feledhetetlen összecsapáson az olasz válogatott büntetőkkel ugyan, de legyőzte Spanyolországot a labdarúgó Európa-bajnokság elődöntőjében, és bejutott a július 11-i fináléba.

Foci Eb: vége az ukrán álomnak, Anglia kiütötte Sevcsenko csapatát

10perc.hu
2021-07-03 23:21:14

A labdarúgó Európa-bajnokság utolsó negyeddöntőjében az angolok nagyon simán, 4-0-ra verték Ukrajnát, és ezzel eldőlt, hogy szerdán ők játszanak a dánokkal a Wembley-ben rendezendő elődöntőben.

Foci Eb: tovább menetelnek a dánok, már a négy között járnak

10perc.hu
2021-07-03 20:33:54

A labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjében Dánia továbbra is szárnyalt, és a másik meglepetéscsapatot, a cseh válogatottat 2-1-re legyőzték, így a skandinávok az Anglia-Ukrajna mérkőzés győztesével találkoznak az elődöntőben.

Foci Eb: az olaszokat egyszerűen nem lehet legyőzni

10perc.hu
2021-07-02 23:20:21

A labdarúgó Európa-bajnokság második negyeddöntőjében az immár 32 mérkőzés óta veretlen Olaszország 2-1-re legyőzte a világranglistát vezető Belgiumot, így az elődöntőben ők játszhatnak a spanyol válogatottal.

Foci Eb: a spanyol armada behajózott az elődöntőbe

10perc.hu
2021-07-02 21:15:47

A labdarúgó Európa-bajnokság első negyeddöntőjében Svájc a második büntetőpárbaját már elveszítette, így Spanyolország jutott be a legjobb négy közé, ahol a belga-olasz meccs győztesével találkozik majd.

Foci Eb: vajon ki nevet a végén?

10perc.hu
2021-07-02 12:32:37

Ma és holnap a negyeddöntőkkel folytatódik a labdarúgó Európa-bajnokság, és a címvédő portugálok, valamint a világbajnok franciák kiesését követően újra kell gondolni az esélyeket.

Foci Eb: Svájc csodát tett, kiverte a világbajnokot!

10perc.hu
2021-06-29 00:13:22

A svájci válogatott a jelenleg zajló labdarúgó Európa-bajnokság legnagyobb meglepetését okozva 3-3 után tizenegyesekkel 5-4-re legyőzte Franciaországot, így az Eb-címvédő után a vb-címvédő is kiesett a nyolcaddöntőben.

Foci Eb: a spanyolok kitömték a vb-ezüstérmes horvátokat

10perc.hu
2021-06-28 21:04:02

A jelenleg zajló labdarúgó Európa-bajnokság talán legjobb meccsén Spanyolország hosszabbítást követően 5-3-ra verte Horvátországot, és bejutott a negyeddöntőbe, ahol a francia-svájci meccs győztesével fog találkozni.

Foci Eb: Ronaldóék nem védhetik meg címüket, a belgák búcsúztatták őket

10perc.hu
2021-06-27 23:35:45

Tovább menetel a végső sikerre is esélyes Belgium, ugyanis a negyedik meccsét is megnyerve – 1-0-ra verték a címvédő Portugáliát – ott van a negyeddöntőben, ahol a másik száz százalékos csapat, Olaszország vár rájuk.